KPP Strzelce Krajeńskie

Aktualności

Niebieska Linia
Niebieska Tarcza
SWISS CONTRIBUTION
reportracism
Obsługa osób uprawnionych - tłumacz języka migowego
Dopalacze
PaT
Stop Seks Turystyce
Stop Agresji Drogowej
Telefon Bezpieczeństwa dla turystów
Policjant, który mi pomógł
BEZPIECZNE WAKACJE - KONKURSY

Polecamy

Ruch drogowy

 1. Zdejmij nogę z gazu!

  Strzeleccy policjanci apelują do kierowców o spokojną i rozważna jazdę. Letnia pora roku i sprzyjające warunki na drogach nie zawsze gwarantują nam bezpieczną podróż. W wyniku braku wyobraźni i brawury doszło do kilku niebezpiecznych zdarzeń drogowych.

 2. Wakacje na drogach ze strzelecką drogówką

  Na drogach powiatu strzelecko-drezdeneckiego widać wielu policjantów drogówki. Choć samochodów na trasach regionu jest sporo, policjanci doskonale radzą sobie ze zwiększonym ruchem pojazdów. Chcemy, aby każdy zmotoryzowany bezpiecznie dotarł na upragniony wypoczynek oraz wrócił z niego cały i zdrowy. Jesteśmy do dyspozycji kierowców. W czwartek zwiększone patrole widoczne były na odcinku krajowej 22.

 3. Skuteczne działania strzeleckiej Policji. Piraci drogowi tracą prawa jazdy.

  Strzeleccy policjanci konsekwentnie eliminują z ruchu drogowego niebezpiecznych kierowców. W wyniku działań mundurowych zatrzymano kierowców w stanie nietrzeźwości, pod wpływem narkotyków, a także zatrzymano dwa prawa jazdy za zbyt szybką jazdę.

 4. Strzelecka drogówka kontrolowała prędkość kierowców. Efekt to ponad 40 mandatów i trzy zatrzymane prawa jazdy.

  W miniony weekend (15-17.07) strzelecka drogówka, dbając o bezpieczeństwo na drogach, prowadziła działania polegające na kontrolowaniu prędkości kierowców. W efekcie mundurowi wystawili ponad 40 mandatów oraz zatrzymali trzy prawa jazdy za zbyt szybką jazdę.

 5. Kierowcy znów jeździli za szybko. Czterech z nich straciło prawo jazdy.

  Cztery zatrzymane prawa jazdy to efekt działań strzeleckiej drogówki. W miniony weekend, w całym powiecie sprawdzana była prędkość kierowców. Niestety znaleźli się tacy, którzy za nic mieli sobie przepisy ruchu drogowego. Za swój brak wyobraźni ponieśli konsekwencje.

 6. Stracił prawo jazdy za zbyt szybką jazdę.

  Zatrzymane prawo jazdy, 500 złotych mandatu i 10 punktów karnych to konsekwencje jakie poniósł 44-letni mężczyzna, który w terenie zabudowanym jechał ponad 100 km/h. Kierowca Audi w ogóle nie zwracał uwagi na ograniczenia prędkości. Jego niebezpieczna jazda zakończyła się kontrolą drogową i surową karą.

 7. Niebezpieczna jazda pijanego kierowcy.

  Strzelecka drogówka zatrzymała nietrzeźwego kierowcę, który chwilę wcześniej mógł doprowadzić do tragedii. Mężczyzna mając w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu jechał całą szerokością drogi. Dodatkowo kierował samochodem mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Za swoje niebezpieczne zachowanie czekają go srogie konsekwencje.

 8. Jechał o wiele za szybko. Stracił prawo jazdy.

  Ponad 100 km/h w terenie zabudowanym jechał 51-latni kierowca z gminy Strzelce Krajeńskie. Jego, o wiele za szybką, jazdę przerwała policyjna kontrola drogowa. Za przekroczenie dozwolonej prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h mężczyzna straciła prawo jazdy.

 9. W Starym Kurowie jeździli za szybko. Kierowców czekają srogie konsekwencje.

  W miniony weekend strzelecka drogówka prowadziła działania zmierzające do wyeliminowania z ruchu drogowego kierowców rażąco przekraczających dozwoloną prędkość. W wyniku akcji zatrzymano dwóch kierowców, którzy wykazali się szczególnym brakiem rozwagi, a ich niebezpieczna jazda mogła zakończyć się tragedią. Oba przypadki znajdą swój finał w sądzie.

 10. Nietrzeźwy kierowca spowodował kolizję. Miał w organizmie ponad cztery promile.

  Na szczęście tylko niegroźną kolizją zakończyła się jazda 42-letniego nietrzeźwego kierowcy. Jeden ze świadków zdarzenia, widząc dziwne zachowanie mężczyzny, powiadomił Policję. Okazało się, że miał on w organizmie ponad cztery promile. Na domiar złego kierował samochodem pomimo sądowego zakazu.